خرید کارت اوراکل
ژانویه 7, 2023

کارت لنورماند

کارت های لنورماند تنوع بالایی دارند و بسیار محبوب هستند. اصلی ترین مدل از کارت های لنورماند کارت لنورماند گیلد است.

مجموعه فال بگیر این کارت را با تجهیزات پیشرفته بسیار با کفیت چاپ میکند برای خرید کارت لنورماند گیلد روی لینک زیر کلیک کنید.

کارت لنورماند گیلد

 

اگر هنوز اموزشی راجب کارت لنورماند ندیده اید میتوانید از دوره ی آموزشی لنورماند گیلد که مجموعه فال بگیر آماده کرده است استفاده کنید برای مشاهده آموزش روی لینک زیر کلیک کنید⇓

آموزش لنورماند گیلد

 

 

 

تاریخچه مختصر.. 

Lenormand کوچک یک عرشه با اندازه کوچک است که از ۳۶ کارت تشکیل شده است. این عرشه به افتخار فالگیر حرفه ای مشهور پاریسی دوران ناپلئون، Mlle Marie Anne Le Normand 1772-1843 نامگذاری شده است. با توجه به محرمانه بودن کار Mlle Le Normand، مشخص نیست که آیا او واقعاً از این اوراکل خاص در تمرین خود استفاده کرده است یا خیر، با این حال، پس از مرگ او، نام Mlle Le Normand به زودی به عرشه های منتشر شده پیوست شد. اولین نسخه عرشه ای که امروزه می شناسیم به انتشار آلمانی بازی امید در سال ۱۷۹۹ برمی گردد، بازی ای که در آن ۳۶ کارت در چهار ردیف نه کارتی برای ایجاد یک تخته و یک تاس برای تعیین آن قرار گرفتند. حرکات بازیکن تصاویر و معانی استفاده شده در بازی امید، در بسیاری از موارد، مربوط به دسته کارت های قبلی است که در سال ۱۷۹۶ به عنوان بازی های فالگیر تبلیغ می شد.

به طور معمول در آن زمان، Lenormand یک تمرین خانگی بود که در خانه انجام می شد و این مهارت به صورت شفاهی به کسانی که مایل به یادگیری بودند منتقل می شد. برای قرن‌ها، ریشه‌های Lenormands در زبان‌های خارجی ریشه دوانده است، اگرچه در دهه گذشته انتشار اولین کتاب‌های انگلیسی در این زمینه منجر به انفجار علاقه‌مندی‌ها، عرشه‌های جدید و کتاب‌های بیشتر شده است و هیچ نشانه‌ای از کاهش سرعت حرکت وجود ندارد!

Lenormand چیست؟

عرشه سی و شش کارت با تصاویر ساده و غیر باطنی، که به چهار لباس ورق بازی تقسیم شده است، به اشتباه می تواند برای نتایج خواندن عمیق بیش از حد اساسی در نظر گرفته شود. برخلاف ماهیت غنی کارت‌های تاروت، تصاویر کارت‌های Lenormand بلافاصله برای خوانندگان مبتدی نیز قابل شناسایی هستند و با گذشت زمان، توانایی منحصر به فرد خود را در توصیف موقعیت‌های پیچیده با ترکیب نه تنها معانی لایه‌ای هر کارت به تنهایی، بلکه با در هم تنیدن معانی کارت های اطراف.

عرشه دارای تعادلی از کارت‌ها با معانی منفی، مثبت و خنثی است و Lenormand می‌تواند برای توصیف، با جزئیات بسیار، مقدار باورنکردنی از سناریوهای مختلف مانند افراد، مکان‌ها، اقدامات با سهولت و سرعت مورد استفاده قرار گیرد. شکل ارتباط

Lenormand چگونه با تاروت مقایسه می شود؟ 

در حالی که لنورماند و تاروت به زبان‌های متفاوتی صحبت می‌کنند، اما هر کدام نقاط قوت خود را دارند و در واقع به خوبی با هم کار می‌کنند.

هر دو اساساً دسته‌هایی از کارت‌هایی هستند که برای بازتاب، پیش‌بینی و فراخوانی شهود خواننده استفاده می‌شوند و هر کدام ابزاری برای ارتباط با دانش بالاتر هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید