آموزش فال تاروت
ژانویه 6, 2023
خرید کارت اوراکل
ژانویه 7, 2023

کارت تاروت

تاروت طرفداران خیلی زیادی دارد و یکی از معروف ترین فال ها در جهان است. فالگیران از کارت تاروت برای گرفتن فال های مختلف استفاده میکنند مجموعه فال بگیر با دستگاه های پیشرفته و به روز این کارت ها را بسیار زیبا و با کیفیت چاپ میکند برای خرید کارت تاروت روی لینک زیر کلیک کنید و به سایت فال بگیر بروید.

کارت تاروت

 

اگر مبتدی هستید و هنوز آموزشی از تاروت ندیده اید پیشنهاد میکنم دوره ی آموزشی فال تاروت را که مجموعه فال بگیر برای شما آماده کرده است را مشاهده کنید⇓

آموزش فال تاروت

 

تاروت ، هر یک از مجموعه کارت‌ های که در بازی‌ های تاروت استفاده میشود فال . عرشه‌ های تاروت در دهه ۱۴۳۰ در ایتالیا با افزودن لباس پنجم از ۲۱ کارت با مصور خاص به نام trionfi (“پیروزی”) و یک کارت عجیب به نام il matto (“احمق”) به بسته‌ های چهار کت و شلوار موجود اختراع شد. (احمق خاستگاه جوکر مدرن نیست، که در اواخر قرن نوزدهم به عنوان یک جک نامناسب در بازی اختراع شد . )

بسته‌ ای که این کارت‌ ها به آن اضافه میشد، طبیعتاً دارای نشانه‌ های ایتالیایی بود و متعلق به دوره آزمایشی طراحی کارت بود، زمانی که ملکه‌ ها اغلب به سری کارت‌های دربار اضافه میشدند که قبلاً فقط از یک پادشاه و دو چهره مرد تشکیل می‌شد ( به کارت بازی مراجعه کنید ). در کارت‌ های استاندارد (اما نه در تاروت)، متعاقباً با سرکوب ملکه، چهار رقم دوباره به سه کاهش یافت، به جز در کارت‌های فرانسوی، که کاوالیر (شوالیه) را سرکوب میکرد.

تاروت
تریونفی ها هر کدام یک تصویر تمثیلی متفاوت به جای یک کت و شلوار مشترک داشتند. چنین تصاویری احتمالاً شخصیت‌ های را در بازآفرینی‌ های قرون وسطای از راهپیمایی‌ های پیروزی رومی نشان میدهند، شبیه به شناور ها در رژه جشنواره مدرن. آنها در اصل بدون شماره بودند، به طوری که لازم بود به خاطر بسپاریم که آنها به چه ترتیبی وارد شده اند. چه trionfi در اصل مستقل از کارت های بازی استاندارد تولید شده است یا نه، عملکرد آنها، زمانی که به بسته اضافه می شود، این بود که به عنوان لباسی برتر از قدرت عمل کنند. چهار مورد دیگر – لباس پیروزی یا “ترامپ”.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید