طراحی کارت ویزیت
نمونه طراحی کارت ویزیت
می 31, 2021
خرید کارت تاروت
ژانویه 7, 2023

آموزش فال تاروت

کارت های تاروت چیست ؟

تاروت مجموعه ای از ۷۸ عدد کارت است که هر کدام تصویر، نماد و داستان خاص خود را دارند. ۲۲ کارت اصلی آرکانا بیانگر درس‌های کارمایی و معنوی زندگی هستند و ۵۶ کارت آرکانای کوچک نشان دهنده آزمایش‌ها و مصیبت‌هایی هستند که روزانه تجربه می‌کنیم.

تاروت همیشه مخاطب های زیادی در سرتاسر دنیا و ایران داشته مخاطب های که دنبال فال تاروت بودن و کسانی که دنبال کرفتن فال تاروت هستند هرکسی از تاروت نوعی استفاده را مبیرد بسیاری از فال گیرانی که فال های تاروت را میگریند درآمد میلیونی را از فال تاروت تجربه میکند اگر شماهم فال را دوست دارید وقت را تلف نکنید و شروع کنید. نگران یادگیری فال تاروت نباشید سایت فال بگیر دوره ای را اماده کرده که شما به راحتی میتوانید فال تاروت را از صفر تا صد به صورت حرفه ای و یاد بگیرید بعضی ها تاروت را به چشم یک کارت های بازی نگاه میکنند اما کسانی که تاروت را به خوبی می شناسد آنرا یک منبع درآمد هم میبینند.

آموزش فال تاروت

دوره آموزشی فال تاروت از صفر تا صد یک دوره کامل است که در آن معانی کارت ها ترکیبات کارت ها و چیدمان آنها به صورت جامع و کامل توضیح داده شده است. این دوره همچنین پشتیبانی تلفنی ۲۴ ساعته هم دارد.

برای مشاهده آموزش فال تاروت روی لینک زیر کلیک کنید.

آموزش فال تاروت

پکیج آموزش تاروت چیست؟

آموزش تاروت یک دوره صفر تا صد آموزشی تاروت است که دقیقاً آنچه را که برای تاروت خوان حرفه ای برتر لازم است به شما می دهد!

در مورد دوره

در این دوره آموزشی تاروت به شما یاد می دهیم که چگونه کارت های صغیر و کبیر تاروت را به خوبی بخوانید.

چه چیزی را پوشش می دهد؟

ما همه چیز را در این دوره آموزشی تاروت به روشی واضح توضیح می دهم تا بتوانید اطلاعات ضروری را که هر خواننده تاروت باید بداند بیاموزید!

چگونه آموزش داده می شود؟

شما آموزش عمیق تاروت من را از طریق آموزش های ویدیویی دریافت می کنید که می توانید هر چند وقت یکبار که دوست دارید به صورت آنلاین با سرعت دلخواه خود تماشا کنید.

چگونه به آموزش دسترسی داشته باشم؟

شما به دوره ملحق می‌شوید و سپس وارد قسمت اعضا شوید، جایی که می‌توانید تمام درس‌ها را تا زمانی که کل دوره آموزشی تاروت را کامل کنید، دنبال کنید.

خرید کارت تاروت رایدر وایت لنورماند اوراکل در تهران

کارت تاروت

شما بعد از آموزش تاروت یک کارت تاروت برای گرفتن فال های تاروت نیاز دارید. ولی خرید کارت تاروت کار آسانی نیست چون ممکل است کارتی را با جنس بد بگرید و بعد از مدتی خراب شود. یا ممکن است کسی کارت را به شما گران بفروشد.

یکی از معتبر ترین سایت های فروش کارت های فال سایت فال بگیر است. این مجموعه با چابگر های پیشرفته کارت ها را با کیفیت بسیار بالا چاپ میکند و با برش های بسیار دقیق کارت های با کیفیت بالا را چاپ میکند. جنس کارت های فال بگیر لمینت است لمینت یک جنس بسیار مقاوم است که همچنین ضد آب است.

برای خرید کارت تاروت روی لینک زیر کلیک کنید.

خرید کارت تاروت

 

چرا قیمت کارت های تاروت ما اینقدر ارزان است؟

به دلیل اینکه ما چاپخانه با تجهیزات پیشرفته ای داریم و خودمان کارت های فال و کارت تاروت را چاپ میکنیم و هیچ واسطه ای در کار نیست کخ باعث افزایش قیمت بشود.

جنس کارت های تاروت چیست؟

جنس این کارت ها لمینت است لمینت یک جنس مقاوم و ضد آب است.

ارسال چگونه است؟

ارسال رایگان و به صورت پست صورت میگرد.

همچنین کارت تاروت فقط یک مدل نیست مدل ها و ورژن های خیلی زیادی از تاروت طراحی شده است که معروف ترین کارت های تاروت عبارت اند از:

تاروت رایدروایت (اصلی)

تاروت فارسی

تاروت فرانسوی

تاروت دانش عصنری

تاروت استیم بانک

تاروت بیننده نور

تاروت مصری

تاروت استار

تاروت خون آشام

تاروت دزدان دریایی

تاروت ناشناخته وحشی

تاروت ذن اوشون

تاروت طلایی

تاروت عمارت تاریکی

و…

کارت های تاروت چه کاری می توانند انجام دهند؟

برخی ممکن است بگویند که کارت های تاروت به سادگی جوهر روی کاغذ هستند. با این حال، آنچه من از خواندن روزانه کارت های تاروت برای بیش از بیست سال کشف کرده ام این است:

تاروت کتاب داستان زندگی ما، آینه روح ما و کلید خرد درونی ماست.

هر درس معنوی که در زندگی خود می بینیم را می توان در هفتاد و هشت کارت تاروت یافت. و هنگامی که با تاروت مشورت می‌کنیم، دقیقاً درس‌هایی را که برای داشتن یک زندگی الهام‌بخش باید یاد بگیریم و تسلط داشته باشیم، به ما نشان داده می‌شود. مثل این است که آینه ای را برای خود نگه دارید تا بتوانید به ضمیر ناخودآگاه خود دسترسی پیدا کنید. تاروت به ما این امکان را می دهد که به خرد و پاسخ هایی که در همه ما زندگی می کنند، بهره ببریم.

چگونه می توانم از کارت های تاروت استفاده کنم؟

تاروت برای خودسازی، انتخاب کردن، نشان دادن اهداف، مربیگری دیگران، برنامه ریزی برای کسب و کار، نوشتن کتاب، مراقبه بسیار مناسب است.

بنابراین، کارت های تاروت دقیقا چگونه کار می کنند ؟

در حالی که بسیاری از مردم بر این باورند که تاروت آینده را به شما خواهد گفت، پیش‌بینی کردن واقعاً چیزی نیست که کارت‌های تاروت درباره آن هستند.

وقتی صحبت از تاروت به میان می‌آید، فال‌گیری وجود ندارد و شهود در میان است، به‌خصوص اگر می‌خواهید آینده ایده‌آل خود را بسازید و اهداف خود را آشکار کنید.

تاریخچه تاروت

کارت های تاروت برای اولین بار در اواخر قرن چهاردهم وارد اروپا شد، اما منشا آن مشخص نیست. اولین رکوردها مربوط به سال ۱۳۶۷ در برن است و به نظر می رسد که به سرعت در سراسر اروپا گسترش یافته است، اطلاعات کمی در مورد ظاهر و تعداد این کارت ها وجود دارد. تنها اطلاعات قابل توجهی که توسط متنی توسط جان راینفلدن در سال ۱۳۷۷ از فرایبورگ ایم بریسگاو ارائه شده است، که علاوه بر نسخه‌های دیگر، بسته اصلی را شامل ۴ کارت متشکل از ۱۳ کارت توصیف می‌کند که دادگاه‌ها معمولاً پادشاه هستند. اوبر و اونتر (“مارشال ها”)، اگرچه دامز و کوئینز قبلا شناخته شده بودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید