طراحی و چاپ کارت ویزیت
طراحی کارت ویزیت اختصاصی
ژانویه 21, 2019
طراحی کارت ویزیت خاص و متفاوت
طراحی کارت ویزیت خاص و متفاوت
می 4, 2020
طراحی کاتالوگ های حرفه ای

طراحی کاتالوگ های حرفه ای و زیبا

همانگونه که می دانید طراحی کاتالوگ و چاپ آن، نقش مهمی در برندسازی ایفا می کند. بازاریابی هر شرکتی بدون داشتن یک طرح کاتالوگ ناقص بوده و محصولات، سود مورد انتظار را به شرکت وارد نمی کنند.

طراحی و چاپ کاتالوگ تنها ایجاد مجموعه ای از صفحات خلاقانه رنگارنگ جهت معرفی محصول یا خدمات نیست. طرح های مختلفی برای کاتالوگ های تبلیغاتی وجود دارد و قالب های کاتالوگ به صورت A4، مربعی و کوچک، طرح بروشور، بروشور فروش، تراکت تبلیغاتی و بسته بندی های تبلیغاتی موجود می باشد.
در این جا چند نمونه طرح کاتالوگ زیبا را حضورتان ارائه می کنیم. تمام این طرح ها توسط طراحان زبردست و خلاق شرکت طراح ترسیمو  طراحی شده و دید تازه ای به شما در طراحی کاتالوگ ارایه خواهیم داد.

پیشنهادات شرکت طراحی ترسیمو به شما این است که توجه داشته باشید که طراحی و چاپ کاتالوگ در نهایت سادگی و زیبایی بیشترین تاثیر را بر روی مخاطبان دارد پس تا آنجایی که می توانید سعی کنید تعداد فونت های مورد استفاده را به حداقل برسانید و از فونت های خوانا و زیبا (ترجیحا غیر فانتزی) استفاده نمایید.

نکات کلیدی دیگر در طراحی کاتالوگ باید توجه داشته باشید که استفاده ی بیش از حد از حروف درشت (Bold)، مورب (Italic) و زیر خط دار (Underline) می تواند باعث هرج و مرج و شلوغی در طراحی کاتالوگ شما شود. قطعا این موضوع می تواند باعث شود مخاطبان از خواندن مطالب کاتالوگ شلوغ و در هم  صرف نظر کنند. به همین سادگی!

طراحی کاتالوگ های حرفه ای

نکات کلیدی طراحی کاتالوگ خواندن مطالب در کاتالوگ های کوچک، کمی دشوار است زیراکه برای گنجاندن اطلاعات در آنها باید از فونتی با سایز کوچک تر استفاده کرد. از آنجایی هم که چاپ کاتالوگ در اندازه های بزرگتر نیز هزینه بیشتری در پیش دارد،

پیشنهاد شرکت ترسیمو به شما این است که  کاتالوگ خود را در سایزی مناسب طراحی و چاپ کنید تا علاوه بر کاهش هزینه های خود، بتوانید تمام اطلاعات خود را در آن درج کنید.

توجه داشته  باشید بدون آنکه نیاز داشته باشید از فونت های کوچک تر در طراحی کاتالوگتان استفاده نمایید! وجود فونت های رنگی متناسب با نوع طراحی و نوع کسب و کار و به شرط خوانایی در طراحی کاتالوگ بسیار تاثیر گذار است.

همان گونه که می دانید وجود تصاویر متناسب با محصول یا خدمات شما درطراحی  و چاپ کاتالوگ یکی از مهم ترین و تاثیر گذارترین موضوعاتی هست که می تواند به جذب مخاطبان کمک کند.

استفاده از تصاویر مربوط به محصولات یا خدمات به صورت درست و متنوع در طراحی چاپ کاتالوگ علاوه بر جذب مخاطب باعث درک بیشتر مخاطبان از محصول می شود.

نکته ای مهم که باید به آن توجه داشت، استفاده از عکس های حرفه ای و با کیفیت از محصولات و خدمات در کاتالوگ های تبلیغاتی است. در نظر داشته باشید این عکس ها هستند که مخاطب را جذب می کنند و باعث می شوند حس کنجکاوی در آنها به وجود آید پس اگر قصد دارید از عکس های غیر حرفه ای استفاده کنید، این را بدانید که مخاطبان خود را از دست می دهید به خاطر این موضوع!

این نکته یادتان باشد مشاهده عکس ها برای مخاطبین بسیار راحت تر از مطالعه متون هستند، پس سعی کنید از عکس های خاص و زیبا در طراحی کاتالوگ استفاده نمایید تا مخاطبان را مجذوب محصولات خود نمایید.

 

طراحی کاتالوگ های حرفه ای

بهتر است توجه داشته باشید که محل قرارگیری تصاویر و متون در کاتالوگ بسایر مهم و حائز اهمیت است. طبق تحقیقات روانشناختی که در سال های متوالی بر روی مخاطبان روزنامه ها یا کاتالوگهای تبلیغاتی انجام شده است، نشان می دهد که بیشتر مخاطبان برای اولین بار گوشه سمت راست بالای کاتالوگ ها را نظاره می کنند،

این نکته مهم روانشناسی در طراحی کاتالوگ می تواند به روش های مختلفی ما را در طراحی یک کاتالوگ خوب و کاربردی یاری دهد. چراکه می توان محصولات پرفروش و یا امکانات کلیدی و جشنواره هایی خاص را در آن مکان جای داد و نظر مخاطب را به آن سمت کاتالوگ جلب کرد.

بهتر است که در طراحی کاتالوگ یک قسمت مربوط به سوالات متداول مشتریان باشد مثل قیمت قرار دهید و به سوالات جواب دهید.

بهترین روش برای طراحی و چاپ یک کاتالوگ کاربردی این است که خودمان را جای مخاطبانمان بگذاریم و نیازهای آنها را بررسی کنیم. نکات ذکر شده برای تمام اصناف با هر مقایسی قابل صدق است پس فرقی نمی کند که شما صاحب یک رستوران کوچک باشید یا تولید کننده محصولات صنعتی بزرگ.

برای دریافت اطلاعات از چگونگی ارسال نیروی آقا و خانم کاتالوگ پخش کن در سراسر تهران کافی است با دفتر شرکت تراکتی تماس حاصل فرمایید:

 

طراحی کاتالوگ های حرفه ای

پیشنهاد شرکت تبلیغاتی ترسیمو

ممکن هست که شما طرح خوبی داشته باشید ولی طرح خوب ممکن است که نکات چاپی در آن رعایت نشود و بعد از چاپ کارت ویزیت با یک کارت غیر حرفه ای و دور از انتظارتان رو به رو شوید پس طراحی کارت ویزیت خود را به شرکتتبلیغاتی ترسیمو  بسپارید. شرکت ترسیمو  دارای طراحان حرفهای هستند که زیبا ترین و حرفه ای ترین کارت ویزیت را برای شما طراحی می کند. امتیازات این شرکت محدود به طراحی نیست و این شرکت دارای دستگاه های پیشرفته چاپ می باشد که چاپ کارت ویزیت را با کیفیت بسیار بالا انجام می دهد .

با ما تماس بگیرید:

مهندس تلخاب فراهانی: ۰۹۱۲۴۵۰۶۳۵۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید