طراحی و چاپ کارت ویزیت
کارت ویزیت حرفه ای داشته باشید
مارس 6, 2017
طراحی کارت ویزیت فوق حرفه ای
طراحی کارت ویزیت فوق حرفه ای
ژانویه 21, 2019
طراحی و چاپ کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت زیبا با رنگ های چشم نواز در بازار رقابتی امروز مشاغل و حرفه ها و برندها  نیاز  به تبلیغات دارند یکی از  ملموس ترین تبلیغات به وسیله کارت ویزیت است که خود شخص به مشتریان خود می دهد . بنابر این طراحی یک کارت ویزیت  بسیار مهم است  که حرفهای باشد . برای حرفه ای بودن کارت ویزیت  انتخاب رنگ مناسب  بسیار مهم است برای انتخاب رنگ کارت ویزیت باید به چند نکته توجه شود که شرکت تبلیغاتی ترسیمو  برای شما بیان می کند.

 به نوع کار نگاه کنید.

طراحی کارت ویزیت

بین رنگ کارت ویزیت و  حرفه شما باید یک هماهنگی  وجود داشته باشد . هر صنعتی  رنگ خاص خود را دارد که بهتر قابل شناسای باشد. مثل صنعت پوشاک که از رنگ سیاه بیشتر استفاده می کند رنگ سیاه در کارت ویزیت صنعت پوشاک نشان دهنده وقار و لوکس بودن است.در کارت ویزیت صنایع غذایی از رنگ نارنجی بیشتر استفاده می شود . طراحان  گاهی اوقات  برای طراحی کارت ویزیت رنگ هارا باهم ترکیب می کنند که این ترکیب رنگها هنر مندانه و جذاب می شوند  و مناسب برای صنایع  می باشند.

 

هدف مخاطب را بشناسید.

 

طراحی کارت ویزیت
مخاطبان خود را بشناسید. این شناخت به شما در طراحی کارت ویزیت کمک شایانی می کند و شما  رنگ مناسب را برای کارت ویزیت خود انتخاب می کنید.  اگر  کار شما با کودکان است بهترین رنگ رنگ نارنجی است . اگر   شغل شما با رده سنی نوجوان و جوان است از رنگ هاس روشن استفاده کنید رنگهای سیاه و قهوه ای  برای جوانان جذابیتی ندارد. اگر مخاطبان شما برای یک صنعت خاص هستند، از رنگی استفاده کنید که برای آن مناسب باشد. مانند اینکه اگر برای کار های مربوط به گل است، می توانید از قرمز، زرد یا نارنجی و یا حتی از ترکیب آن ها استفاده کنید.

 روانشناسی رنگ ها را بشناسید.
طراحی کارت ویزیت

باید این را بدانید که هر رنگی معنای خاص خود را دارد  و با نگاه کردن به آن رنگ تحت تاثیر آن رنگ قرار می گیرید . کارت ویزیت باید به گونه ای طراحی شود که  رنگ آن با صنعت شما هماهنگ باشد. اگر هماهنگی بین رنگ کارت ویزیت و تجارت شما وجود نداشته باشد تجارت شما دچار مشکل می شود.

 رنگ های شرکتتان را بشناسید.

طراحی و چاپ کارت ویزیت

اکثر شرکت ها برای خود یک رنگ انتخاب کرده اند . اگر شرکتی رنگ  داشته باشد انتخاب رنگ برای کارت ویزیت بسیار ساده تر خواهد بود. حتما از رنگ شرکتتان در کارت ویزیت استفاده کنید و اگر از رنگهای دیگر استفاده می کنید باید رنگ شرکتتان برجسته تر باشد.زیرا رنگ شرکت بر روی کارت ویزیت یک علامت گذاری برای شرکت شما است.

 چرخه رنگ را در نظر داشته باشید.

طراحی و چاپ کارت ویزیت

در طراحی کارت ویزیت  زمانی که بحث رنگ ها می شود، همیشه باید پایه اولیه اینکه این رنگ ها چطور ساخته شده و ترکیب شده اند را در نظر داشته باشیم. استفاده از چرخه رنگ به شما به عنوان یک راهنما کمک می کند که چطور رنگ ها می توانند یک ترکیب خوب داشته باشند. ار استفاده از آن به عنوان راهنما هیچگاه شکست نخواهید خورد.. می توانید از آن در زمان های مختلف برای طراحی هایتان استفاده کنید. از این جهت، جدول رنگی مناسبی را برای طراحی تان انتخاب کنید.

 از رنگ هایی استفاده کنید که همیشه مناسب باشند.

طراحی و چاپ کارت ویزیت
در طراحی کارت ویزیت  همواره سعی کنید رنگ های را انتخاب کنید که در بازار رقابتی همیشه  ماندگار باشید. اگر  از رنگ نا مناسب استفاده کنید  سریع  از چرخه رقابت خارج می شوید.  رنگ مناسب در کارت ویزیت به شما این توانایی را می دهد که هویت بهتری پیدا کنید. حتی اگر شما مدت زمان زیادی از شروع کارتان بگذرد، مشتری ها تجارت شما را تشخیص می دهند. استفاده از رنگ های مناسب به شما کمک می کند که برندینگ و علامت گذاری موثرتر و مثبت تری به دست آورید.

 مشخص کنید که می خواهید چطور مشتری ها واکنش نشان دهند.

طراحی کارت ویزیت

رنگها دارای تاثیرات  متفاوت است شما باید بدانید وقتی کسی به کارت ویزیت شما نگاه می کند  می خواهید  چه  احساسی داشته باشد  و چه واکنشی نشان بده آیا می خواهید با دیدن کارت ویزیت با آن رنگ و طرح  تعجب بکند غافلگیر شود  یا احساس قدرت  یا احساس آرامش به آنها داده شود  دانست اینها باعث می شود که شما رنگ مناسبتر را انتخاب کنید و کارت ویزیت  حرفه ای داشته باشید.

 

 

 از رنگ های وب سایتتان استفاده کنید.

طراحی و چاپ کارت ویزیت
اکثر شرکتها دارای وب سایت هستند پس بهترین کار این است که رنگ  وب سایت شما با کارت ویزیت شما هما هنگ باشد  این هماهنگی در رنگ و طرح باعث می شود که مشتریان شما  با دیدن این هماهنگی ارتباط خوبی با شما بر قرار می کنند. و با دیدن آنها  خیلی راحت شما را شناسای  کرده  و شمارا از بین رقبایتان تشخیص دهند و این برای تجارت شما یک امتیاز محسوب می شود. حداقل، زمانی که این کار را انجام دهید، یکی دیگر از امتیاز هماهنگی بین وب سایت و کارت ویزیت در این است که  دیگر لازم نیست زمان زیادی را صرف انتخاب رنگ برای کارت ویزیت خود کنید. همچنین، اگر از همان فونت نیز استفاده کنید، هویت تجاری بهتری برای تجارتتان به وجود می آورید.

 تصمیم بگیرید که چه تصاویری را می خواهید ارائه دهید.

بهتر اطراحی و چاپ کارت ویزیت ست که تصمیم بگیرید  چه  تصویری را می خواهید در کارت ویزیت خود انتقال دهید .هرچه تصاویر انتخابی شما ماهرانه باشد شما موفق تر هستید . این را در نظر داشته باشید که باید تصاویر تنها در کارت ویزیت شما نباشد بلکه در تمام عناصر بازاریابی شما شامل بروشور، وب سایت، مجله، لوگو و دیگر موارد نیز وجود داشته باشد. سپس، می توانی یک رنگ موثر را برای این نوع تصاویر انتخاب کنید.

به دنبال الهام باشید.

طراحی و چاپ کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت فوق حرفه ای

طراحی تراکت و کارت ویزیت فوق حرفه ای
نیازی نیست که کارت ویزیت شما  سنتی باشد و شما می توانید  یک کارت ویزیت مدرن داشته باشید. می توانید خلاقیت در طراحی کارت ویزیت  خود داشته باشید. هرچه متفاوت تر باشید بهتر در ذهن  مشتریان خود بمانید.

 

پیشنهاد شرکت تبلیغاتی ترسیمو

 

شرکت تبلیغاتی ترسیمو  ما به شما  پیشنهاد می کند که  طراحی و چاپ کارت ویزیت خود را به شرکت ترسیمو بسپارید طراحی کارت ویزیت زیبا با رنگ های چشم نواز .طراحی کارت ویزیت  یک کار  تخصصی می باشد و هرکسی از پس این طراحی بر نمیاید  همونطور که بیان شد  کسی که  کارت ویزیت  طراحی می کند باید علاوه بر گرافیست بودن باید روانشناس رنگ هم باشد.   شرکت  تبلیغاتی ترسیمو  ما دارای گرافیست های حرفه ای  میباشند که زیباترین و حرفه ای ترین کارت ویزیت را برای شما طراحی می کنند .

همچنین شرکت ترسیمو دارای پیشرفته ترین ماشین الات چاپ می باشند که زیباترین و با کیفیت ترین کارت ویزیت را برای شما چاپ می کند.

 

با ما تماس بگیرید

 

مهندس تلخاب فراهانی: 09124506359

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید