طراحی کارت ویزیت
قیمت طراحی کارت ویزیت
مارس 6, 2017
طراحی و چاپ کارت ویزیت
طراحی کارت ویزیت زیبا با رنگ های چشم نواز
ژانویه 21, 2019
طراحی و چاپ کارت ویزیت

کارت ویزیت حرفهای داشته باشید امروزه بازار بی نهایت رقابتی است و یکی از راه های بازار یابی و تبلیغات با کارت ویزیت صورت می گیرد .باید یک کارت ویزیت حرفه ای داشته باشیم . برای داشتن یک کارت ویزیت حرفه ای اینکه بدانید چه اطلاعاتی روی کارت ویزیت باید درج شود موضوع بسیار مهمی است زیرا یک کارت ویزیت خوب تنها وسیله ای برای دادن اطلاعات به مشتریان نیست بلکه یک روش تبلیغات و بازاریابی موثر برای جذب مخاطبان و مشتریان جدید است.

این نکته قابل توجه است که کارت ویزیت ها هیچگاه جایگاه خود را با ظهور روش های دیجیتالی امروزی از دست نخواهند داد زیرا در شبکه های دیجیتالی، فاکتور مهم تعامل و معادله انسانی وجود ندارد.

کارت ویزیت حرفه ای، برند شما را توسعه و گسترش داده و اطلاعات مفید و درستی را در خصوص شما و کسب و کارتان و آنچه در حال انجام آن هستید را به مخاطب و مشتری به صورت به یادماندنی ، قدرتمند و معنی دار منتقل می‌کند.کارت ویزیت حرفه ای داشته باشید

بعضی از افراد دوست ندارن که برای طراحی کارت ویزیت خود زمان زیادی بگذارند و هزینه زیادی دوست ندارن برای کارت ویزیت خود بکنن این افراد اکثرا سراغ کارت ویزیت های آماده میروند، اگر شما این گونه هستید  در این راستا می‌توانید از یک طرح آماده اما با کیفیت کارت ویزیت استفاده کنید تا دغدغه ای برای شروع و طراحی نداشته باشید ، سپس شروع به سفارشی کردن طرح و تغییر محتوای آن کنید. با داشتن یک طرح خوب شما تنها کافی است اطلاعات مناسب را در کارت خود وارد کنید.

ولی ممکن است که شما  از جمله افرادی باشید که   کسب و کار حرفه ای و بزرگی دارید و یا از آن دسته افرادی هستید که برای برند سازی خود ارزش بالایی قائل هستید می‌توانید با سفارش طراحی کارت ویزیت اختصاصی به طرحان ، خلق یک کارت ویزیت حرفه ای و تاثیر گذار را به ما بسپارید .کارت ویزیت حرفه ای داشته باشید

ولی قرار دادن اطلاعت بر روی کارت ویزیت ضروری است.اما باید بدانید که چه اطلاعاتی  را باید بر روی کارت ویزیت قرار دهید که شرکت تبلیغاتی ترسیمو  در اینجا به شما آموزش میدهد که چه اطلاعاتی بر روی کارت ویزت  خود قرار دهید. اطلاعات اضافی هم باعث شلوغی کارت ویزیت شما می شود و هم باعث میشود برای این که همه اطلاعات را بر روی یک کارت ویزیت بیاورید نوشته ها کوچک و نا خوانا می شود. با رعایت این نکات که می گویم ، شما کارت ویزیت خود را از یک تکه کاغذی که مردم به خانه هایشان می‌برند یا دور می‌اندازند به یک وسیله ارتباطی و بازاریابی قدرتمند تبدیل کند .کارت ویزیت حرفه ای داشته باشید

کارت ویزیت حرفه ای کارت ویزیت حرفهای داشته باشید

تاثیر لگو در کارت ویزیت

طراحی و چاپ کارت ویزیت

یک سری از گارها را باید قبل از  شروع کردن به طراحی کارت ویزیت انجام دهید در ابتدا فکری برای لوگو  خود کرده و در ابتدا لوگو را در کارت ویزیت خود قرار دهید. کارت ویزیت شما باید معرف نام تجاری شما و حوزه فعالیتتان با استفاده از اشکال، کلمات و رنگ ها باشد.

هر فردی کارت ویزیت شما را میان انگشتان خود می‌گیرد بایستی با دیدن لوگوی شما، تجارت و کسب و کارتان را بشناسد و در ذهن خود به دنبال این باشد که لوگوی شما را در چه فضاهای دیگری دیده است. این فضا می‌تواند دفتر شما یا وب سایت، خبرنامه، نمونه کارها و … باشد.

اگر لوگو ندارید هرچه سریع تر یک لوگو طراحی کنید. چون بدون لگو مختص به خود در بازار  رقابتی نمی توانید خوب رقابت کنید و خیلی زود از گردونه رقابت خارج می شوید.

درج نام و عنوان شغلی در کارت ویزیت

طراحی و چاپ کارت ویزیت

کارت ویزیت معرف شما و کسب کار شما است. و بایستی یک سری اطلاعات در مورد خود و کسب کارتان بر روی کارت ویزیت بیاورید. اطلاعاتی مهم بر  روی کارت ویزیت مثل نام و عنوان شغلی به نظر موضوعی عادی است و نیازی به شرح ندارد اما در عمل اینگونه نیست. شما نیز شگفت زده خواهید شد اگر بدانید چه تعداد از دارندگان کارت ویزیت از عنوان شغلی خود را در فضای نامناسبی از کارت قرار می‌دهند.

به خاطر داشته باشید که کارت ویزیت برای معرفی شجره نامه شما نیست بلکه وسیله ای برای معرفی کسب و کار شما به مخاطب و مشتری است. پس باید اطلاعات در کارت ویزیت به گونه ای باشند که مخاطب با دیدن آن به سمت شما آمده و مشتاق به کسب اطلاعات بیشتر باشد.

از همین رو در کارت ویزیت شرکتی و سازمانی بعد از قرار دادن اسم برند و لگو ، نام خود را پیش از عنوان شغلی درج کنید.

خیلی مهم است که عنوان شغلی خود را در روی کارت ویزیت چگونه بیان کنید.ممکن است که کار آفرین یا  صاحب کسب کاری باشید که کسب کار شما با عناوین مختلفی در بین مردم شناخته شده باشد باید بهترین و جذاب ترین عنوان را انتخاب کنید .  عنوانی که بیان می کنید اصلی ترین شغل شما باشد که در آن رشته شغلی که بر روی کارت ویزیت بیان کردید مشغول به کار باشید.

اگر عنوان اصلی شغلتان  را در کارت ویزیت بیان نکنید مردم بعد یک مدت یادشان میرود که کارت ویزیت شما مربوط به چه شغلی بوده و آنهارا به سطل زباله می اندازند . کارت ویزیتی که فقط با بیان  یک عنوان شغلی می توانست رابط شما با مشتری باشد با عدم این موضوع کارای خود را از دست می دهد. بنا بر این حتما در کارت ویزیت خود عنوان شغلیتان را بنویسید برای مثال

مهندس  تلخاب : طراح سایت

مهندس فراهانی : طراح گرافیک

درج  اطلاعات تماس در کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت

شما اگر کارت ویزیت را به مشتریانتان بدهید ولی اطلاعاتی روی آن نباشد آنها چگونه شما را پیدا کنند . بنابر این اطلاعات تماس مهمترین بخش اطلاعات در کارت ویزیت است. اگر می‌خواهید مخاطبان و مشتریان با شما تماس بگیرند باید به آنها بگویید که چگونه این کار را انجام دهند. بهترین راه ارتباط با مشتریان ارتباط مستقیم است.

بهتر است که شماره ای که بر روی کارت ویزیت است شماره مستقیم شما باشد نه شماره ای که به اپراتور وصل می شود. اگر یک ادرس امیل در آن است بهتر است که آدرس ایمیل شخصی خود شما باشد نه آدرس ایمیل عمومی شرکت.

 

نبایستی شماره ای را روی کارت ویزیتتان درج کنید که ممکن است شماره تعقیر کند .زیرا ممکن  است  مشتریانتان را از دست بدهید  و آن کارت ویزیت هم کارای خود را از دست بدهد.

باید این را در نظر بگیرید  بین ارتباط مستقیم که در روی کارت ویزیت تان بیان می کنید و اطلاعات شخصی شما تفاوت وجود دارد بنا بر این  همواره اطلاعات تماس مستقیم خود به عنوان یک دارنده کسب و کار و تجارت را در کارت ویزیت ذکر کنید و از قرار دادن راه های تماس شخصی خود در کارت ویزیت کسب و کارتان اجتناب کنید.

در کارت ویزیت بایستی حتما آدرس داشته باشید ممکن است که شغل شما به گونه ای باشد که یک دفتر یا فروشگاه یا یک شرکت …دارید آدری دفتر را بر روی کارت ویزیت به عنوان آدرس فزیکی خود باید درج کنید. ممکن است که شما شغلطان به گونه ای باشد که یک آدرس فیزیکی نداشته باشید باید در این صورت آدرس اینتر نتی خود را بر روی کارت ویزیت خود درج کنید که مشتریانتان از این طریق با شما در ارتباط باشند وجدید ترین اطلاعت در مورد کسب کار شما را کسب کنند.

 

فضای سفید کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت

اگر تمام فضای کارت ویزیت شما پر از مطالب تصاویر اطلاعت باشد بدون هیچ فضای خالی ممکن است که این نوع کارت ویزیت احساس خوشایندی به شما دست ندهد. اگر محتوای که بر روی کارت ویزیت شما هستند بسیار زیاد باشد خود این امر باعث شلوغ دیده شدن کارت ویزیت شما میشود و جذابیت آن کم می شود  .بنا براین  در کارت ویزیت  فضای سفید  (خالی) بسیار مهم است و جایگاه ویژه ای در کارت ویزیت دارد.  باید محتوای شما به قدری باشد که بیننده با دیدن کارت ویزیت شما احساس بدی نداشته و مایل به نگهداری آن باشد.

اگر توجه کنید معنای فضای سفید نیز به همین مهم اشاره می‌کند که فضای خالی از محتوا بایستی بر روی کارت ویزیت شما باشد تا محتوای کارت خوانا بوده و خسته کننده نباشد. همین فضای سفید باعث جذابیت کارت ویزیت شما میشود .

 

 

قرار دادن وب سایت

طراحی و چاپ کارت ویزیت

یکی از بهترین روش که می توانید مشتریان را به سمت خود جذب کنید درج آدرس سایتتان بر روی کارت ویزیت است.هدف از قرار دادن آدرس وب سایت در کارت ویزیت این نیست که به همگان بگویید شما نیز یک وب سایت دارید. مخاطبان و مشتریان با دیدن آدرس وب سایت شما بر روی کارتتان به محض رسیدن به منزل یا محل کار خود سعی می‌کنند وارد وب سایت شما شوند تا اطلاعات بیشتری را از شما دریافت کنند. پس بهتر است آنها را به صفحه ای هدایت کنید که اطلاعات مدنظر شما را به آنها نشان دهد.

باید وب سایت تان جذاب باشد تا مخاطبانتان مدت زمان زیادی در  سایت تان بمانند و مطالبی که در آن درج کرده اید را بخوانند.اگر وب سایتتان جذاب نباشد مخاطب صفحه وب سایتتان را می بندد و دیگر به آن مراجه نمی کند.بهتر است برای جذابیت وب سایتتان  یک شعار یا ویدیوهای کوتاه و سرگرم کننده را ضبط کنید تا مخاطبان بهتر بتوانند از شما اطلاعات لازم را کسب کنند. می‌توانید در آن صفحه یک رویداد ویژه یا پیشنهاد خاص را به منظور تشکر از آنان بابت مراجعه به وب سایتتان در نظر بگیرید.کارت ویزیت حرفهای داشته باشید

یک نکته کلیدی حرفه ای: آدرس سایت تان را تا جای که امکان دارد کوتاه تایپ کتید چرا که هیچ کس آدرس طولانی را نه به خاطر می سپارد ونه این که آن را تایپ می کند. برای مثال آدرس  www.traketi.ir تایپ آن بسیار راحت تر و جذاب تر از یک آدرس طولانی تر مثل    ۸%AA%D8%B1%D8%A7%DA%A9%D8% www.traketi.ir/می باشد

تاثیر شبکه های اجتماعی

 

طراحی و چاپ کارت ویزیت

امروزه عصر ارتباطات است و همه مردم دارای شبکه های اجتماعی هستند  سعی کنید آدرس شبکه های اجتماعی را در کارت ویزیت قرار دهید اما الزاما همه آنها را در کارتتان یادداشت ننمایید.

شبکه های اجتماعی  یکی از ملموس ترین راه های تبلیغات شده است و شبکه اجتماعی بخش ضروری کسب و کارهای سنتی و مجازی شده اند و امروز اگر شما در این شبکه ها اجتماعی  نباشید از نظر مشتریان، حضور شما ناقص و دارای اشکال است.

وقتی می گویم برروی کارت ویزیتتان آدرس شبه که های اجتماعی یتان را قرار دهید ، این بدین معنا نیست که باید هرچه پروفایل در شبکه های اجتماعی دارید را در کارت ویزیت خود قرار دهید. بایستی پروفایل های خود را اولویت بندی کرده و پروفایل هایی که در راستای کسب و کار شما است را در کارت خود قرار دهید.

برای مثال چنانچه شما یک عکاس یا فیلمبردار هستید و با یک حساب کاربری در شبکه اجتماعی اینستاگرام فعال هستید، آن را در کارت خود یادداشت کنید. اگر صاحب کسب و کار کوچکی هستید با حضوری قوی و پرقدرت در شبکه های اجتماعی مرتبط آن را تبلیغ کنید.

تاکید می‌کنیم پروفایل هایی را در کارت ویزیت خود قید کنید که در زمینه کاری شما قوی و مفید باشند.کارت ویزیت حرفهای داشته باشید

 

 خلاقیت در طراحی کارت ویزیت

طراحی و چاپ کارت ویزیت

در طراحی کارت ویزیت یک نکته اساسی  وجود دارد .یک  نکته نهایی بسیار مهم و در واقع پایانی موفقیت آمیز برای همه نکات مطرح شده است. اگر همه نکات فوق را رعایت کنید اما خلاقیت در قرار دادن اطلاعات در کارت ویزیت به خرج ندهید، به هیچ وجه آن نتیجه دلخواهتان را کسب نخواهید کرد. عدم خلاقیت در کارت ویزیت باعث میشود یک کارت ویزیت بی روح و تکراری مثل همه کارت ویزیت های دیگر داشته باشید.

سعی کنید از طریق طراحی کارت ویزیت خود مخاطب را از کسب و کارتان آگاه سازید. برای مثال اگر شما در زمینه موسیقی فعالیت می‌کنید، می‌توانید کارت ویزیت خود را به صورت یک پیانو طراحی کنید. یا کاست نورار  طراحی کنید.و اگر یک کافه دارید کارت ویزیت تان شبیه یک فنجان قهوه باشد و اگر در کار صنایع گوشتی هستید یک کارت ویزیت با طرح ساطور طراحی کنید. اگر یک عکاس هستید می‌توانید یک طراحی مدرن را انتخاب کنید یا هماهنگ با نام آتلیه خود، یک طراحی کلاسیک اما خلاقانه داشته باشید.

اگر توانای این را ندارید که یک طرح خلاقانه داشته باشید از طراحان حرفه ای کمک بگیرید هزینه کردن بهتر از این هست که یک کارت ویزیت ساده و تکراری داشته باشید که هیچ جذابیتی ندارد . اگر کارت ویزیت شما جذاب و خلاقانه باشد مشتریانتان راقب به نگهداری آن و تماس و برقراری ارتبات با شما می شوند.

پیشنهاد شرکت ترسیمو

کارت ویزیت حرفه ای داشته باشید شرکت تبلیغاتی ترسیمو دارای طراحان حرفه ای  و هنر مند میباشد که می توانند زیباترین و هنر مندانه ترین و خلاقانه ترین کارت ویزیت را برای شما طراحی کنند و شما را با این روش به مشتریانتان معرفی کنند. امتیازات شرکت ترسیمو به همین  طراحان حرفه ای محدود نمی شود شرکت دارای چاپ خانه بزرگ که دارای پیشرفته ترین دستگاه های چاپ است مجهز می باشد. که توانای چاپ کارت ویزیت های با کیفیت بالا و با قیمت بسیار مناسب می باشد.

با ما تماس بگیرید

مهندس تلخاب فراهانی: ۰۹۱۲۴۵۰۶۳۵۹

 

 

 

1 دیدگاه

  1. نوین مبدل تهران گفت:

    ممنون از مطلب بسیار مفیدتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید