طراحی و چاپ کارت ویزیت
حرفه ای ترین طراحی و چاپ کارت ویزیت
مارس 6, 2017
طراحی و چاپ کارت ویزیت

 

ممکن است که شما یک کارت ویزیت بسیار شیک طراحی کرده باشید ولی بعد از چاپ ببینید که چقد متفاوت از طرح شما ست رنگها متفاوت از رنگی است که انتخاب کرده اید و یا ناخونا باشد.

برای جلوگیری از  پیش آمدن چنین مشکلاتی  شرکت تبلیغاتی نرسیمو چند نکته کلیدی چاپ را بیان می کند که با رعایت آنها شما دارای کارت ویزیت شیک و زیبای خواهید شد.

رنگ مناسب برای چاپ

بیشترین مشکلی که بعد از چاپ  مشتریان با آن روبرو می شوند تفاوت در رنگ کارت ویزیت طراحی شده با کارت ویزیت چاپ شده است و علت این تفاوت و تغیر رنگ در چاپ  این است

که در ماهیت تصویر مانیتور با ماهیت چاپ یکی نیست و باهم متفاوت هستند  شرکت ترسیمو  درصد رنگهای متداول چاپ را برای شما بیان می کنیم  .

طراحی و چاپ کارت ویزیت

 

 

 

 

فونت کارت ویزیت  

طراحی و چاپ کارت ویزیت

فونت را نمی توتن در طراحی کارت ویزیت نادیده گرفت .بکارگیری فونت چه از لحاظ زیبایی ظاهری و چه از لحاظ فنی نقش مهمی در کارت شما ایفا می کند

توجه داشته باشید کارت شما هر چقدر از لحاظ ظاهری زیبا و بدون نقص باشد، باید بتواند اطلاعات شما مانند شماره تماس و آدرس را به مخاطب نشان دهد.

استفاده از فونت های بسیار ریز ممکن است مخاطب شما را دچار گمراهی کند و کارت شما تقریبا بلا استفاده شود.

فونت کارت ویزیت نبایستی از 7 کمتر باشد. زیرا کمتر از این فونت ناخانا می باشد.

فرمت های که  باید به چاپخانه  ارسال کنید
هر فرمتی برای چاپ مناسب نیست  این را باید بدانید که نوع فایل ارسالی در کیفیت انجام کار شما بسیار مهم است.

فرمت پیشنهادی جهت ارسال فایل چاپی، فرمت زیر می باشد.

 فوت کارت ویزیت

نکات ضروری برای طراحی و چاپ کارت ویزیت

استانداردهای چاپ کارت ویزیت

نوع مد ذخیره سازی :CMYK

نوع پسوند ذخیره سازی :.Tiff

رزولوشن :300dpi  

 

رعایت حاشیه

حاشیه به فضایی گفته می شود که جهت حفظ زیبایی ظاهری و همچنین فاصله از تیغ برش ، بین لبه کارت با اطلاعات چاپی ، در نظر گرفته می شود.

اگر این فاصله را رعایت نکنید ممکن است توشته های شما بر روی کارت ویزیت در مرحله برش بریده شوند و یک کارت ویزیت ناقص خواهید داشت که نه تنها اشتباه نا زیبا است دیگر کاربردی هم ندارد .

پیشنهاد شرکت تبلیغاتی ترسیمو

فقط داشتن یک طرح خوب برای چاپ کافی نیست بلکه باید کسی کارت ویزیت شما را طراحی کند که آشنا به اصول چاپ هم باشد که بعد از چاپ به مشکل برنخورید.

شرکت تبلیغاتی ترسیمو دارای گرافیست های حرفه ای هستند که هم به اصول طراحی آشنا هستند و هم با اصول چاپ  که زیبا ترین و حرفه ای ترین کارت ویزیت را برای شما طراحی می کنند

و همینطور شرکت تبلیغاتی ترسیمو دارای مجهز ترین و بروز ترین ماشین الات چاپ می باشد که  کارت ویزیت عالی با کیفیت فوق العاده برای شما چاپ می کند . طراحی و چاپ در کمترین زمان و با بهترین قیمت .

با ما تماس بگیرید:

مهندس تلخاب فراهانی: 09124506359

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید