طراحی و چاپ کارت ویزیت
طراحی کارت ویزیت در تهران
مارس 6, 2017
طراحی و چاپ کارت ویزیت
ارزان ترین طراحی کارت ویزیت حرفه ای
مارس 6, 2017
طراحی و چاپ کارت ویزیت

 

حرفه ای ترین طراحی و چاپ کارت ویزیت اگر در فکر چاپ کارت ویزیت برای خود هستید باید ابتدا یک کارت ویزیت حرفه ای طراحی کنید . طراحی کارت ویزیت به این علت باید حرفه ای باشد  که یکی از ابزار بازار یابی شما است.

چاپ کارت ویزیت

 • دادن کارت ویزیت خودتان به یک مشتری بالقوه دارای مزایای بیشماری هست که کار شمارا خیلی راحت میکند  دیگر لازم نیست کسی شماره شمارا حفظ کند  هر زمان که مشتریان به شما نیاز داشته باشند شماره شما را خیلی راحت از روی کارت ویزیت پیدا خواهند کرد.

 

 • وقتی که شما خودتان کارت ویزیت را به مشتریانتان میدهید همین امر باعث می شود که هر زمان که کارت ویزیت را می بینند یاد شما بیفتند و شما بهتر در ذهن مشتریانتان بمانید.

 

طراحی و چاپ کارت ویزیت

 • بهتر است که همیشه تعدادی کارت ویزیت همراهتان باشد. چون شما نمی دانید در کجا و در چه شرایطی و چه زمانی شخصی قرار است ملاقات کنید . که می‌تواند از محصول یا خدمت شما استفاده کند یا شمارا به شخصی دیگر معرفی کند. بااین‌وجود، پیش از اینکه بتوانید کارت ویزیت خود را به یک مشتری بالقوه بدهید، باید آن را طراحی کنید.
 • بایستی نام خودتان، شرکت و عنوان اداری خودتان را بر روی کارت ویزیت خود عنوان کنید. اگر عنوان و سمت شما در داخل سازمان توسط عموم مردم خیلی شناخته‌شده نیست، می‌توانید از عنوان و نام بخش و واحد اداری در کنار سمت خود استفاده کنید. مثلاً مدیر فروش بخش توسعه کسب‌وکارهای جدید.

 

 • بهتر است این کارها را انجام ندهیم :نام تک‌تک محصولات یا خدماتی را که ارائه می‌کنید بر روی کارت ویزیت درج کنید. حجم این اطلاعات برای فضای کمی مانند کارت ویزیت بسیار زیاد است و همچنین شما دقیقاً نمی‌توانید پیش‌بینی کنید که چه زمانی این محصولات تغییر می‌کنند یا باید از سبد محصولات شما حذف شوند.

 

 • بهتر است از فضای پشت کارت ویزیت هم استفاده کنید . اگر جای کمی در روی کارت خود دارید لگو و بعضی ار اطلاعات را در پشت کارد درج کنید.

طراحی و چاپ کارت ویزیت

 • استفاده از پوشش شیشه ای براق  یا یو ویuvممکن است خلاقانه باشد و کارت ویزیت زیباتر به نظر برسد ولی همین کار  باعث می شود که اگر مشتری  نیاز داشته باشد یک نکته در کارت ویزیت شما اضافه کند پوشش شیشه ای مانع این کار شود .

طراحی و چاپ کارت ویزیت

 • حتما آدرس شبکه‌های اجتماعی یا وبلاگ خودتان (اگر دارید) را درج کنید.بزرگترین اشتباه درج نکردن شبکه اجتماعی در کارت ویزیت است . کارت ویزیت بدون شبکه اجتماعی ناقص است.

طراحی و چاپ کارت ویزیت

 • استفاده از تصویر خود بر روی کارت ویزیت جذاب است ولی اگر انسان معروف و مشهوری باشید این  جذابیت چند برابر میشود. مثلا بازیگران سینما و تلوزیون فوتبالیست ها…

طراحی و چاپ کارت ویزیت

نکات طلایی طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت فوق حرفه ای

 • در طراحی کارت ویزیت خود خود را محدود به طرح های سنتی نکنید از ایده های مدرن هم استفاده کنید.

 

 • فنتهای غیر متعارف شاید جذاب باشند ولی ممکن هست که خوانا نباشد. پس بهتر است که از فنتهای ساده و خوانا استفاده کنید.

 

 • یک رنگ مختص به خودتان داشته باشید یک رنگ سازمانی که معرف شما باشد و از آن رنگ در کارت ویزیت خود استفاده کنید.با رنگ مختص به خود شناخته شوید .

 

 • از تصاویر زیبا و حرفه ای استفاده کنید .  استفاده از تصاویر گرافیکت آماده یا تصاویر آرشیوی کار زیاد درستی  نیست چون این تصاویر حرفه ای نیستند و یا ممکن است که تکراری باشند.

 

پیشنهاد شرکت ترسیمو

پیشنهاد شرکت تبلیغاتی ترسیمو به شما این است که طراحی و چاپ کارت ویزیت خود را به شرکت ترسیمو بسپارید . این شرکت دارای مهندسین گرافیت حرفه ای میباشد که تمام نکات طراحی را میدانند و زیباترین و حرفه ای ترین کارت ویزیت را برای شما طراحی می کنند . و همینطور شرکت تبلیغاتی ترسیمو  دارای پیشرفته ترین ماشین الات چاپ میباشد که کارت ویزیتی باکیفیت عالی برای شما چاپ خواهد کرد.

 

باما تماسبگیرید:

مهندس تلخاب فراهانی: 09124506395

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید