طراحی و چاپ کارت ویزیت
ارزان ترین طراحی کارت ویزیت حرفه ای
مارس 6, 2017
طراحی کارت ویزیت
قیمت طراحی کارت ویزیت
مارس 6, 2017

 طراحی کارت ویزیت های خلاقانه  کارت ویزیت اولین و ساده‌ترین ابزار تبلیغاتی جهت معرفی هر کسب ‌و‌کار بوده و در واقع کارت ویزیت یک ابزار بسیار مهم در زمینه بازاریابی است که شما برای برقراری ارتباط همیشگی و بلند مدت به مشتری های احتمالی خود می دهید تا در صورت نیاز بتوانند با شما ارتباط و تماس برقرار کنند.

در بازار رقابتی کنونی که نیاز به راه هایی برای برقرار کردن ارتباط با افراد پیرامون خود داریم و نحوه برقراری این ارتباط بسیار حائز اهمیت است. طراحی کارت ویزیت یکی از راه های مهم و موثر برای برقراری یک ارتباط به شیوه درست است.  بسیاری از مردم از اهمیت بالای طراحی کارت ویزیت بی خبر هستند و نمی دانند که این کارت کوچک چه توانایی هایی از خود دارد. شاید طراحی بیزنس کارت یک کارت کوچک و توجیبی باشد، اما نمی توان چیزی از جایگاه مهمی که در زمینه تبلیغات و بازاریابی دارد،

شاید خیلی  از افراد اهمیت کارت ویزیت را نداند. اما باید به یاد داشته باشید که کارت ویزیت یکی از بهترین  ابزار  شما برای بازاریابی و تبلیغات است.

یک نکته اساسی این هست که کارت ویزیت نیاز به طراحی تخصصی دارد : نحوه طراحی و چاپ کارت ویزیت، استفاده درست از رنگ ها، فونت های استفاده شده، تصاویر، بافت های کار شده و…. همگی برای جلب کردن نظر مشتری بسیار اهمیت دارد. زیرا کارت ویزیت معرف شما به مشتریانتان است. پس باید کارت ویزیت شما زیبا جذاب و خوانا طراحی شود .

کارت ویزیت به عنوان وسیله که شما با مشتریانتان تعامل برقرار می کنید ، از این رو دارا بودن تمامی اطلاعات شما از جمله: شماره های تماس، ایمیل، وب سایت، حرفه ای که دارید و آدرس، مهم  و ضروری هستند. حتما برای کارت خود یک آرم که نشان دهنده حرفه شماست طراحی کنید.

در کارت ویزیت اولین چیزی که به چشم می آید تصاویر هستند لوگوی  شما معرف شما و حرفه شما می باشد بنابر این یک لوگوی خاص طراحی کنید که با یک بار دیدن برای همیشه در ذهن مشتریان شما ماندگار شود.

همچنین به یاد داشته باشید که جنس کاغذی که برای چاپ کارت ویزیت استفاده می کنید خیلی اهمیت دارد. سعی کنید از کاغذهایی با جنس خوب و مرغوب برای چاپ کارت استفاده کنید.

طراحی و چاپ کارت ویزیت های خاص

طراحی کارت ویزیت فوق حرفه ای

پیشنهاد ما

طراحی کارت ویزیت های خلاقانه  طراحی و چاپ کارت ویزیت خود را به شرکت تبلیغاتی ترسیمو  بسپارید .شرکت ترسیمو دارای متخصص ترین گرافیست ها می باشد که  با تخصص و هنر خود  برای شما زیباترین کارت ویزیت را طراحی میکنند و همچنین شرکت ترسیمو دارای پیشرفته ترین دستگاه های چاپی می باشند که با کمترین هزینه زیباترین و با کیفیت ترین  کارت ویزیت را  برای شما چاپ می کند .

با ما تماس بگیرید:

مهندس تلخاب فراهانی : 09124506359

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید