طراحی کارت ویزیت های خلاقانه
مارس 6, 2017
طراحی و چاپ کارت ویزیت
کارت ویزیت حرفه ای داشته باشید
مارس 6, 2017
طراحی کارت ویزیت

قیمت طراحی کارت ویزیت در بازار رقابتی امروز  یکی از مهم ترین بخش های هر شغلی، داشتن یک کارت ویزیت است. یکی از بهترین ابزار  زمانی که از تجارت صحبت می کنیم یک کارت ویزیت حرفه ای است ، کارت ویزیت معرف شما و شغل شما هست و هر وقت مشتریانتان کارت ویزیت را می بیند یاد شما  می افتند . بنابر این کارت  ویزیت باید دارای طراحی  حرفه ای  و کسی که مهارت کافی نداشته باشد ممکن است  در طراحی دچار اشتباهاتی شود . حتی اگر کوچکترین جنبه کارت ویزیت در طراحی دارای نقص باشد . کارای کارت ویزیت بسیار پایین می آید.

بنابر این شرکت تبلیغاتی ترسیمو در پی این است که  یک سری اطلاعات در مورد طراحی کارت ویزیت در اختیار شما بگذارد تا دوچار اشتباهات رایج در طراحی کارت ویزیت نشوید. ممکن است که شما طراحی کارت ویزیت خود را به کسانی بسپارید که باید ها و نباید های طراحی کارت ویزیت را ندانند . و یا گاهی در طراحی نکاتی را طراحان  چشم پوشی می کنند همه اینها باعث میشود که کارت ویزیت جذابیت خود را از دست بدهد. فقط با رعایت چند نکته که شرکت تبلیغاتی ترسیمو یادآوری می کند دیگر دچار این اشتباهات نشوید.

 کارت ویزیت

بهتر است قبل این که در مورد اشتباهات رایج در طراحی کارت ویزیت  بدانید ، اطلاعات  کلی در مورد کارت ویزیت  داشته باشید. یکی از مواردی که باید درمورد آن آگاهی داشته باشید، محتویات کارت است. یک کارت ویزیت باید شامل نام شخص، نام شرکت، لوگوی شرکت، شماره های تماس، آدرس، آدرس ایمیل، وبسایت و یک عبارت خاص باشد. از قرار معلوم، این عبارت خاص، نویدی در مورد شغل و حرفه شماست و مانند این است که اعتماد مشتری را به خود جلب کنید تا او از بابت تحویل محصولات و خدمات با کیفیت بالا مطئن شود. بقیه اجزاء برای کارت ویزیت ضروری هستند، زیرا اولین دلیل داشتن کارت ویزیت، شناساندن خود و شرکت و راه های تماس به مشتری می باشد. می توانید لینک هایی به رسانه های اجتماعی نیز در کارت قرار دهید، البته به شرط آن که فضا را شلوغ نکند .
اندازه کارت ویزیت هم مهم است. اکثر افراد شاغل، وسیله ای برای نگه داشتن کارت دارند که کارت ویزیت های افراد مختلف را در آن نگه داری می کنند. اگر کارت شما سایز استانداردی نداشته باشد، ممکن است در آن مکان نگه داشته نشود و شانس این که بیافتد، گم شود یا فراموش گردد بسیار است. قطعاً شما نمی خواهید چنین اتفاقی رخ دهد .ولی این نکات نبایستی جلوی خلاقیت شما رو بگیره  شما می توانید خلاق باشید و هم چنین نکات را رعایت کنید در اینجا شرکت تبلیغاتی ترسیمو  یک لیست از اشتباهات رایج در طراحی  کارت ویزیت را بیان می کند.

 

بیشترین اشتباهات در طراحی کارت ویزیت

کارت ویزیت معرف شما و شغل شماست بایستی دقت کافی در طراحی آن را داشته باشید . هم چنین دوست ندارید آبرو و شهرت برند شما به خطر بیافتد. پس با اجتناب از این اشتباهات، مطمئن شوید کارت ویزیت شما مؤثر و حرفه ایست:

فونت های  کوچک

طراحی و چاپ کارت ویزیت
همه چیز باید بر روی کارت ویزیت شما خوانا باشد . اگر فونتی که استفاده می کنید خیلی  ریز باشد  دیگر خوانا نیست و این نقص و عیب برای کارت ویزیت شما به حساب  می آید. بعضی از افراد چشمان ضعیف دارن  که اگر نوشته های کارت ویزیت شما ریز و ناخوانا باشد به خود زحمت نمی دهند که آن را بخوانند. اگر فقط به خاطر این فونت کارت ویزیت را کوچک کرده اید که مطالب زیادی روی آن جا دهید این یک اشتباه است چون کارتی حرفه ای است که مطالب روی آن مطالعه شود. مطمئن شوید که فونت هایی که استفاده کرده اید، کوچک تر از 8 نیستند

 

اشتباه بعدی  رنگ آمیزی ضعیف است
زندگی بدون رنگ معنی و مفهومی ندارد.رنگ ها همیشه مهم هستند. رنگ ها باعث می شوند یک طرح جذاب و گیرا شود. رنگ ها بر خوانایی متن نیز تأثیر می گذارند،از نوشتن متن با رنگ خاکستری بر روی بک گراند سفید اجتناب کنید، زیرا خوانایی متن و جذابیت کارت را کاهش می دهد. می توانید رنگ ها را دستکاری کنید ولی در انجام این کار زیاده روی نکنید. استفاده از رنگ های اضافی، فضای کارت را شلوغ کرده و باعث گیج شدن بیننده می شود .نهایت از دو رنگ استفاده کنید .

طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت فوق حرفه ای

نمونه طراحی تراکت رنگی

عدم هماهنگی لگو محتوا  

اکثر شرکت ها دارای وبسایت و لوگو برای معرفی خود هستند . از همان رنگ و لگوی وبسایتتان در کارت ویزیت استفاده کنید و یک هماهنگی بین آنها ایجاد کنید. سازگاری کارت ویزیت شما با لوگو بسیار با ارزش است  با این هماهنگی برند شما قویتر شده  و برند شما راحت تر در ذهن مشتریانتان می ماند..

قرار ندادن آدرس ایمبل و وبسایت
قرار دادن همه گونه اطلاعات در مورد برقراری ارتباط لازم و ضروری است. بعضی از مردم هنوز این بخش را نادیده گرفته و مانند روش قدیم، فقط شماره تلفن را بر روی کارت ذکر می کنند. زمانی که ادرس ایمیل داشته باشید، می توانید بهتر کار کنید؛ زیرا اکثر مردم ترجیح می دهند در عوض تلفن کردن، به شما ایمیل بزنند. هم چنین آن ها علاقه مندند در مورد سایت شما بیشتر بدانند. بنابراین باید لینک سایت خود را نیز در کارت ویزیت ذکر کنید. سعی کنید به روز و مدرن باشید.

طراحی کارت ویزیت

. استفاده از کاغذهای بی کیفیت

در طراحی کارت ویزیت نه تنها طرح، بلکه کاغذی که برای چاپ کارت ویزیت به کار می رود اهمیت بسیاری دارد. سعی کنید کاغذ کارت را لمس کنید. اشتباه بزرگ این است که کارت ویزیت شما  نازک و سبک باشد . اگر فکر می کنید کاغذ کارت مهم نیست، سخت در اشتباهید. زمانی که مشتری کارت ویزیت شما را با دست خود لمس می کند، صرفاً با لمس کاغذ، می تواند درمورد شما تصمیم گیری کند. پس از کاغذ سبک استفاده نکنید. از کاغذهایی حرفه ای تر و قابل ارائه استفاده کنید .

طراحی و چاپ کارت ویزیت

شلوغی در طراحی کارت ویزیت

از نامرتب و شلوغ بودن کارت ویزیت خود اجتناب کنید چون کسی دوست  ندارد کارت ویزیت شلوغ و نامرتب را نگاه کند و برای آنها جذابیتی ندارد. پس در طراحی کارت ویزیت، دقت کنید صفحه بندی شما نامرتب نباشد. هم چنین مطمئن شوید که کارت شما شلوغ نیست. شلوغی به این معناست که اطلاعات زیادی را بر روی کارت قرار داده باشید. نیازی نیست تمام شماره تلفن های خود را ذکر کنید. از تراکم بیش از حد کاراکترها در یک خط اجتناب کنید. اجازه دهید کارت شما با طرح و متن کمی که دارد، با مشتری حرف بزند .

عدم بیان زمینه شغل
یکی از اشتباهات رایج دیگر در طراحی کارت ویزیت  عدم بیان زمینه شغلی است.چیزی که دارید، تنها یک کارت نیست، بلکه یک کارت “کسب و کار” است. با داشتن کلمه “کسب و کار”، این عبارت بدین معناست که شما باید کاربرد کارت خود را در تجارت و ارتقاء شغلی خود به حداکثر برسانید. به همین دلیل، ذکر یک عبارت خاص بسیار مفید است که به مردم بگوید شما چه کاری انجام می دهید و چرا انتخاب مناسبی هستید. انجام این کار، کارت ویزیت شما را جذاب تر می کند. از آن پس، کارت شما به عنوان یک ابزار تبلیغاتی عمل کرده و به جذب مشتری کمک می کند .

طراحی کارت ویزیت

کارت ویزیت بزرگت
یکی دیگر از اشتباهات که در طراحی کارت ویزیت وجود دارد این هست که بعضی از افراد برای گنجاندن اطلاعات بیشتر یا حتی منحصر بفرد بودن، اندازه بزرگتری برای کارت در نظر می گیرند. ولی حمل و نگه داری چنین کارت هایی مشکل است. با یاد داشته باشید که افراد بسیاری هستند که کارت ویزیت ها را در بین اشخاص توزیع می کنند. زمانی که کارت شما در کیف یا جعبه نگه دارنده کارت جا نمی گیرد، برای افراد دردسر ساز بوده و آن را دور می اندازد. ولی این امر نبایستی باعث شود خلاقیت خود را از دست بدهید.

 

نادیده گرفتن پشت کارت ویزیت
بعضی افراد قسمت پشت کارت را نادیده میگیرند . می توانید از پشت کارت هم استفاده کنید. بقیه اطلاعات را در پشت کارت ذکر کنید. حتی می توانید شعار مخصوص خود را در قسمت پشت کارت تایپ نموده و کارت را از همان سمت به گیرنده بدهید. این کار، گیرنده را مجبور می کند که در نگاه اول شعار شما را مشاهده نماید. به علاوه، می توانید سایر اطلاعات مانند وبسایت و بقیه موارد مهم را در پشت کارت قرار دهید .

طراحی کارت ویزیت

معرفی حرفه خود  
یک کارت ویزیت حرفه ای اطلاعاتی در مورد شغل شما به مشتریانتان می دهد. پس مطمئن شوید که مردم با یک نگاه به کارت می توانند شغل شما را تشخیص دهند. این یک اشتباه رایج است، زیرا بقیه فقط به رنگ ها و سایر اجزاء توجه می کنند و به درک شغل اهمیتی نمی دهند. از طراحی کارت های مرموز اجتناب کنید زیرا مشتری وقت اضافی برای حلّ معمّا ندارد. اجازه دهید کارت شما در مورد شغلتان سخن بگوید. با اضافه کردن یک لوگو یا استفاده از روش های خلاق مانند یک عکس جذاب در حرفه عکاسی می توانید این کار را انجام دهیدخلاقیت داشتن در طراحی کارت ویزیت باعث محبوبیت و معروفیت برند شما میشود .قیمت طراحی کارت ویزیت

طرح ساده و بی محتوا
بعضی از اوقات طراحی کارت ویزیت بسیار ساده و بی مزه  به نظر میرسد.این کار فقط هدر دادن کاغذ و جوهر است. شما فقط همه چیز را با هم ترکیب می کنید و به فکر یک نشانه خاص بر روی کارت نیستید. زمانی که کارت را طراحی کرده اید یا زمانی که بر روی کارت خود کار می کنید،  فقط بر روی ظاهر و اطلاعات روی آن تمرکز نکنید. به این فکر کنید که چگونه می توانید آن را منحصربفرد کنید و کارت شما چگونه می تواند پیغام شما را انتقال دهد. اجازه دهید کارت شما صرفاً از طریق طرح خود، اطلاعات مربوط به شغل شما را شرح دهد. دریافت کننده کارت باید حس خوبی از دریافت آن داشته باشد .سعی کنید تا جای امکان طرح شما با معنی و حرفه ای باشد.

توزیع نکردن کارت ویزیت

کارت ویزیت را طراحی و چاپ نکرده اید که در نزد خود نگاه دارید. آنها طراحی شده اند که شما را به مشتریانتان معرفی کند و در واقع برای بازار یابی هستند. اگر کارت ویزیت های شما صرفاً در یک جعبه نگه داری شده و توزیع نشوند، تمام تلاش شما به هدر می رود. کارت ها را پخش کنید. در به رخ کشاندن شغل خود تردید نداشته باشید. یکی از مزیت های داشتن کارتی با طراحی خوب این است که همیشه به توزیع آن اشتیاق دارید. ممکن است به جذابیت کارت خود افتخار کنید و حرفه خود را در معرض نمایش همه قرار دهید .

اگر در طراحی کارت ویزیت قدیمی خود ناراضی هستید آنها را دوباره از نوع طراحی کنید. سعی کنید بهترین کارت ویزیت را طراحی کنید. قطعاً نمی خواهید به واسطه طراحی بد، فقط کاغذ و جوهر هدر دهید. زمانی که طراحی شما با شکست مواجه شد، شما و کارتتان به زودی فراموش خواهید شد و مشتریانتان را از دست خواهید داد .

طراحی و چاپ کارت ویزیت

پیشنهاد شرکت تبلیغاتی ترسیمو

کارت تراکتی معرف شما و شغل شما است پس باید طراحی را به افراد متخصص آن بسپارید شرکت تبلیغاتی ترسیمو با دارا بودن طراحان حرفه ای  زیباترین و حرفه ای ترین کارت ویزیت را برای شما  طراحی می کند .قیمت طراحی کارت ویزیت.

همچنین این شرکت دارای پیشرفته ترین دستگاه های چاپ روز می باشد که کارت ویزیت با کیفیت برای شما به چاپ می رساند.

برای دریافت قیمت طراحی کارت ویزیت با شرکت ترسیمو تماس حاصل فرماید:

باما تماس بگیرید:

مهندس تلخاب فراهانی :09124506359

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید